۲۷ مرداد ۱۳۹۸
 
نوشته شده توسط : mohammad123

با سلام خدمت شما همراهان خانه ی رواشناسی ایران ، برای اواین بار در ایران نرم افزاری با عنوان نرم افزار همیار روانشناسان و روانپزشکان ساخته شده است. این نرم افزار در سه نسخه تولید شده است.

۱- نسخه ی مطب : شامل دو نسخه با ثبت پرونده های محدود و نا محدود که به ترتیب ۹۰۰۰ تومان و ۱۱۰۰۰۰ تومان می باشد.

۲- نسخه ی مدارس : شامل دو نسخه با ثبت پرونده های محدود و نا محدود که به ترتیب ۷۰۰۰ تومان و ۷۰۰۰۰ تومان می باشد.

۳- نسخه ی دانشجویان : شامل دو نسخه با ثبت پرونده های محدود و نا محدود که به ترتیب ۵۰۰۰ تومان و ۳۰۰۰۰ تومان می باشد.

شما عزیزان می توانید با خرید نسخه های ثبت محدود نرم افزار را خریداری کرده و پس از اطمینان از عملکرد و کارایی آن، با پرداخت مابالتفاوت آن را به نسخه ی نا محدود ارتقا دهید.

توضیحات نرم افزار به تفکیک نسخه در زیر آمده است. همچنین می توانید دموی نرم افزار را از لینک زیر دریافت نمایید.

دمو

۱- نسخه ی مطب :

در این نسخه امکان ثبت رفتارها و مشخصات ،تشخیص بیماریها و موارد ، پیشنهاد آزمایشات و بررسی ها و درمان ها توسط نرم افزاروجود داشته و همچنین امکان نوبت دهی ، صدور نسخه و گزارشات پژوهشی و گزارشات مالی و استخراج در اکسل و ارتباط آنلاین منشی و دو پزشک به صورت شبکه ،اطلاعات از حضور بیماران ، تایمر بیمار ومدیریت مطب را دارا می باشد.

قیمت این بسته نرم افزاری ۱۱۰۰۰۰/یکصدو ده هزار تومان می باشد. برای سفارش بسته و دریافت آن درب منزل می توانید از فرمی که در انتهای این صفحه قرار داده شده استفاده نمایید. پس از واریز وجه و پر کردن فرم محصول از طریق پست ارسال خواهد شد.

1

۲- نسخه ی مدارس:

در این نسخه امکان ثبت رفتارها و مشخصات ، تشخیص بیماریها و موارد ، پیشنهاد آزمایشات و بررسی ها و درمانها توسط نرم افزار وجود داشته و برای دانش آموزان به تفکیک فرد و کلاس و همچنین امکان نوبت دهی ، صدور نسخه وگزارشات پژوهشی و استخراج در اکسل و امکان استعداد یابی دانش آموزان به تعداد نا محدود موجود می باشد .

قیمت این بسته نرم افزاری ۷۰۰۰۰/هفتاد هزار تومان می باشد. برای سفارش بسته و دریافت آن درب منزل می توانید از فرمی که در انتهای این صفحه قرار داده شده استفاده نمایید. پس از واریز وجه و پر کردن فرم محصول از طریق پست ارسال خواهد شد.

2

۳- نسخه ی دانشجویان :

در این نسخه امکان ثبت رفتارها و مشخصات ، تشخیص بیماریها و موارد ، پیشنهاد آزمایشات و بررسی ها و درمان ها توسط نرم افزار وجود داشته و همچنین امکان نوبت دهی ، صدور نسخه و گزارشات پژوهشی و استخراج در اکسل موجود می باشد . در این نسخه صرفا تا ۱۱۰ پرونده پزشکی می تواند ثبت شود و جنبه آموزشی دارد .

قیمت این بسته نرم افزاری ۳۰۰۰۰/سی هزار تومان می باشد. برای سفارش بسته و دریافت آن درب منزل می توانید از فرمی که در انتهای این صفحه قرار داده شده استفاده نمایید. پس از واریز وجه و پر کردن فرم محصول از طریق پست ارسال خواهد شد.

3

برای واریز وجه و سفارش کالا از درگاه زیر و فرم سفرش زیر استفاده نمایید.

منبع: سایت روانشناسی یاس:: موضوعات مرتبط : دسته‌بندی نشده
:: برچسب ها : , , , , ,
تاریخ انتشار : یکشنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ | بدون دیدگاه
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * 
   
برای ویرایش این متن فایل about.php ویرایش کنید.